savaria

Várja a nézőket a IV. Savaria Filmszemle

A Helyi Televíziók Országos Egyesülete tagtelevíziója, a Szombathelyi Médiacentrum  április 26-a és 28-a között rendezi meg a szombathelyi Agora-Savaria Filmszínházban a IV. Savaria Filmszemlét, a programokon való részvétel ingyenes.

Részletes program

2017. április 26. szerda

09.00 – 14.00  •  KAMARATEREM: Versenyfilmek vetítése

09.02 Ördögi kör – Nagy Gyula, Hantos András (kisjátékfilm)
10:35 Change – Sárközi Péter (filmetűd)
10:40 Csángók költője – Czencz József (dokumentumfilm)
11:32 15. Szilvásvárad Maraton klipp – Bedécs Péter (kerékpáros film)
11:38 Jó helyen vagyok – Istvándy Pincészet – Pataky Csaba, Pál Tamás (dokumentumfilm)
11:56 Tompa Mihály édes anyanyelve – T. Nagy Imre, Bódva-völgyi Stúdió Szepsi, Szlovákia (dokumentumfilm)
12:27 Ingyen napszámosok – Göcsej Természetvédelmi Alapítvány (filmetűd)
12:34 Sortűz Berzencén – Crossborder Film Kft. monster beats apple accessories 2 (dokumentumfilm)
13:15 Márton Áron, az erdélyiek püspöke – Hargita Stúdió (dokumentumfilm)
13:41 Emma – Sipos Bence (kisjátékfilm)
14.11 Vetítés vége

14.30  •  KAMARATEREM: Megnyitó

16.30  •  NAGYTEREM: Díjkiosztó gála
•  Velociped-akrobaták, filmslágerek, illúziók
•  Részlet a Luther-rajzfimsorozatból
•  A filmetűd, a kisjáték- és a dokumentumfilm, valamint a Kerékpáros filmek és a Reformáció 500 kategória legjobb alkotásainak díjazása

2017. április 27. csütörtök

09.00 – 18.00  •  KAMARATEREM: Versenyfilmek vetítése

09:02 Ének a fák tetejéből – Zsigmond Attila (Rex Video Stúdió) (dokumentumfilm)
09:54 A gyepűtől az Őrségig, Mit őriztek az őrök az Őrségben – Hajnal Ödön (kisjátékfilm)
10:04 Élj utol, ha tudsz – Lőrincz Mátyás (kerékpáros film)
10:36 Álljon meg a menet – Molnár G. Tamás (dokumentumfilm)
11:43 Itt és Most – Mitnyan Zoltán (kisjátékfilm)
11:56 Amikor megszűnik a félelem – Szerdahelyi József Nonprofit Kft. monster beats studio wireless by dre (dokumentumfilm)
13:15 Kikelet – Konkol Máté (Budapesti Metropolitan Egyetem) (kisjátékfilm)
13:32 Az Érintés – Tétényi Bálint (filmetűd)
13:37 Morfózis – Varga József (Reformáció 500 kategória)
13:48 A hűség ára – Bunda Rita (dokumentumfilm)
14:43 A tolvaj – Mészáros T. László (filmetűd)
14:48 Ahonnan elindultam – Batta György – T. Nagy Imre, Bódva-völgyi Stúdió Szepsi, Szlovákia (dokumentumfilm)
15:14 Nélkül – Török Éva (Budapesti Metropolitan Egyetem) (kisjátékfilm)
15:36 90,19,9 – Fekete Iván a Gulágon – Boros Ferenc, Horváth Zoltán (dokumentumfilm)
16:23 Hiszek egy hazában – Pannoniay FilmStudio Hungary (filmetűd)
16:29 Dolls – Tőzsér István Martin (filmetűd)
16:34 Ragaszkodás – Médiacentrum Debrecen Kft. (dokumentumfilm)
17:25 Tíz perc múlva éjfél – Vapausz Attila (kisjátékfilm)
17:31 Balu – Czakó Adorján (Budapesti Metropolitan Egyetem) (dokumentumfilm)
18.01 Vetítés vége

10.00  •  AULA: Szakmai fórum a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság, a Magyar Nemzeti Filmalap és az MTVA képviselőivel

2017. április 28. péntek

09.00 – 18.00  •  KAMARATEREM: Versenyfilmek vetítése

09:02 Pesti lányok – SzD Filmprodukció (dokumentumfilm)
10:00 Segítőkutyák világa – Fejér Imola, michael kors abbey backpack access review Vid Gábor (filmetűd)
10:07 Rain – Borsodi Gabriella, Enyedi Csaba, Szenes Andrea, Zaja Roland (filmetűd)
10:25 LiMiT TV S6 E4 Wisla EB – Bedécs Péter (kerékpáros film)
10:34 A nevezetes névtelen – Hamvas Béla emlékére – Katona Zsuzsa (dokumentumfilm)
11:41 Bárcsak – Baranyi Ágnes (Comenius Filmműhely) (filmetűd)
11:46 Hide the pain Harold – Körtési András (filmetűd)
11:50 Egy Isten, két nemzet – Szabó Attila (S.C. Aves-media S.R.L.) (dokumentumfilm)
12:42 Csendélet – Klausz Péter (filmetűd)
12:45 I Bike Budapest közösségi videó 2015 – Magyar Kerékpárosklub (kerékpáros film)
12:51 Beszélgetések Istennel – Pannoniay FilmStudio Hungary (filmetűd)
13:01 Párhuzam – Kovács-Szerján Kristóf (kerékpáros film)
13:08 Akik lelke megmaradt a hitben – Médiacentrum Debrecen Kft. (dokumentumfilm)
14:03 Lépj tovább – Gál Sándor (kisjátékfilm)
14:13 Szürkület – Kemény Eszter (Budapesti Metropolitan Egyetem) (kisjátékfilm)
14:36 Ricsi – Bogdán Dániel (kisjátékfilm)
14:40 A kálomisták útja – Tenki Zoltán, Kása Gábor (Reformáció 500 kategória)
15:29 Rövidhullám 56 – Fridél Gábor (kisjátékfilm)
15:40 Nagycenk biciklivel – Szekeres Kriszta (kerékpáros film)
15:43 Kötél a mélyben – Crossborderfilm Kft. (dokumentumfilm)
16:34 Visszafordítható? – Kiss Ferenc, Szalai István (filmetűd)
16:38 Mulieres in ecclesia tacent – Czencz József (Reformáció 500 kategória)
17:45 Sosem tudhatod – Fóti Dávid (kisjátékfilm)
17:52 Láss világot – Kapcsa Tamás (filmetűd)
17.57 Vetítés vége
További információk a monster beats apple accessories h

Minden vélemény számít!